Hizmetlerimiz SEO

Seo Nedir ve Ne için Önemlidir?

Orjinal ismi ile “search engine optimization” kelimelerin baş harflerinden esinlenerek SEO olarak kısaltılmış ve dilimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak kullanılmaktadır. Peki SEO nedir?

Seo; basit tabiriyle arama motorlarının web sitenizi daha iyi tarayabilmesi için yapılan teknik düzenlemeler bütünüdür. Bu taramalar ile beraber müşterinin karşısına arama motoru sonuçları verilmektedir.

Bu sonuçlarda doğru konumlanmak ve müşteriye vermek istediğiniz hizmeti/ürünü doğru anahtar kelimelerle anlatmak, web sitenizin arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkartmaktadır bu da potansiyel müşteri ile web siteniz üzerinde buluşmanızı sağlayacaktır; seo için asıl amaç budur.

Arama motorlarının inceleme esasları, anlaşılır olmak, kullanımın kolay olması ve ziyaretçinin talebine karşılık vermek başlıkları altında tolanabilir.

Go Big ailesi olarak, aşamalar halinde potansiyel müşterinizle buluşmanıza zemin hazırlamak ve trafiğiniz arttırmak için size özel planlarımız var;

Web sitenizi analiz ediyoruz, sonuçları ve yapılması gerekenleri bir rapor eşliğinde size sunuyoruz.

Hedef kitlenizi analiz ediyoruz, kullanmanız gereken dili ve anlaşılırlığınızı arttırıyoruz.

Sektörünüzü analiz ediyoruz, kullanmanız gereken anahtar kelime ve kelime öbeklerini çıkartıp raporluyoruz.

Rakiplerinizi analiz ediyoruz, sizi rakiplerinizin önüne geçirecek stratejiler belirliyor ve uzmanlarımızla uygulamalarını sağlıyoruz.

-SEO uzun vadede kurgulanması ve devamlılığı olması gereken bir metod ve biz bunu çok iyi biliyoruz, bu nedenle sitenizi düzenli olarak kontrol ediyor belirli aralıklarla raporlarımızı size sunuyoruz.

Sizde fark yaratmak ve rakiplerinizden önde olmak için bize katılın!