Biz Kimiz 2008 yılından beri Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yüzlerce firmaya hizmet ve destek vermiş, gelişimlerine fayda sağlamış ”cy tasarım” reklam ajansı bünyesinde kurulan ve dijital alanda bütünleşik ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan dijital reklam ajansıyız.

Vizyon

Her gün gelişen, değişen teknoloji ve dijital dünyaya adaptasyonunu sürekli taze tutup her an bir adım ileriye gitmeyi hedefleyen. Beraber çalıştığı iş verenleri ve iş ortaklarıyla sağlam temelleri olan uzun vadeli ilişkiler kurma isteği ile kurulmuş. Kadına, hayvana, doğaya ve insani değerlere olan saygısını, çalışanları ve temsil ettiği ekibine de aktarmayı görev edinmiş. Hizmet verdiği alanda ismini duyurmayı ve markalaşmayı amaçlayan yeni nesil bir dijital reklam ajansı olmak.

Misyon

12 yıllık konvansyonel ajans geçmişiyle beraber gelişen tasarım gücü ve dijital alandaki tecrübeli ekibini birleştirerek, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama ve web hizmetleri gibi alanlarda bütünleşik ve kaliteli şekilde müşterilerine sunmak. Yıllardır savunduğu değer ve tecrübelerini dijital platformlara aktarmak.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ